Kontakt

Kontakt - Parczew

Agronom Sp. z o.o.

Jasionka 102

21-200 Parczew

woj. lubelskie

 

Dział pasz - tel.:

Dział maszyn rolniczych - tel.: 83 355 14 22

Sklep - części - tel.: 83 355 14 23, 510 607 095

Serwis - tel.: 83 355 17 41, 607 120 769

 

Dział pasz - e-mail: agronom@agronom.com.pl

Dział maszyn rolczniych - e-mail: maszyny@agronom.com.pl

Sklep - części - e-mail: sklep@agronom.com.pl

Serwis - e-mail: serwis@agronom.com.pl

Dział marketingu - e-mail: marketing@agronom.com.pl

 

Godziny otwarcia

Dział pasz - pon. - pt. - od 7.00 do 15.00

Dział maszyn rolniczych - pon. - pt. - od 7.30 do 15.30

Sklep - części - pon. - pt. - od 7.30 do 17.00, sob. - od 7.00 do 13.00

 

NIP 539-150-57-34

Numer KRS 0000365442

Kapitał zakładowy 2.622.000,00 zł

Kontakt - Oddział Skibniew - Podawce

Agronom Sp. z o.o. Oddział Skibniew-Podawce:

ul.Szkolna 17

08-300 Skibniew-Podawce

woj. mazowieckie

 

tel.: 508 150 497

Dział pasz - tel.: 508 150 497

Dział maszyn rolniczych - tel.: 885 150 353

Sklep - części - tel.: 885 150 353

 

e-mail: skibniew@agronom.com.pl

Sklep - części - e-mail: sklepskibniew@agronom.com.pl

 

Przedstawiciel Handlowy Dział Maszyn - Łukasz Ryciak

tel: 506 395 958

e-mail: l.ryciak@agronom.com.pl

 

Godziny otwarcia

Dział pasz - pon. - pt. - od 7.00 do 15.00

Dział maszyn rolniczych - pon. - pt. - od 7.30 do 15.30

Sklep - części - pon. - pt. - od 7.30 do 15.30

Napisz do nas





^

Strona główna

© 2020 Agronom | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»