O nas

01.

Agronom Sp. z o.o. rozpoczęła działalność 1993r., a więc niedawno obchodziliśmy 25 rocznicę funkcjonowania Spółki na rynku rolniczym. Naszą filozofią jest kompleksowa obsługa producentów rolnych, dlatego w tym okresie staraliśmy się rozwijać zarówno pod względem merytorycznym, jak również poszerzania oferty, tak, aby możliwe było jak najpełniejsze obsługiwanie naszych klientów. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się zarówno pasze dla trzody i bydła, jak również środki ochrony roślin, nawozy oraz najwyższej jakości materiał siewny. Z czasem rozbudowaliśmy naszą ofertę o ciągniki i maszyny rolnicze krajowych i światowych producentów, a także części i kompleksowe usługi serwisowe. 

o nas

02.

Również na tym polu staramy się doskonalić i rozszerzać naszą ofertę, dlatego w 2016 roku wybudowaliśmy nowy warsztat w Parczewie, a rok później kolejny w miejscowości Skibniew-Podawce. Ponadto dysponujemy wykwalifikowanym zespołem 8 wyszkolonych mechaników, którzy zajmują się bieżącą obsługą, serwisowaniem i naprawami ciągników, kombajnów, maszyn i urządzeń wszystkich marek znajdujących się w naszej ofercie. Usługi te wykonujemy w gospodarstwach naszych klientów, a w wymagających tego przypadkach stacjonarnie w nowoczesnym warsztacie naprawczym. Dla uzyskania możliwie najwyższej funkcjonalności nasi mechanicy dysponują flotą, kompletnie wyposażonych w narzędzia i urządzenia diagnostyczne, samochodów serwisowych. 

o nas

03.

Również w ubiegłym roku zakończyliśmy inwestycje i oddaliśmy do użytkowania nasz nowy oddział w miejscowości Skibniew-Podawce koło Sokołowa Podlaskiego, aby jeszcze skuteczniej i szybciej obsługiwać naszych klientów z województwa mazowieckiego i południowego Podlasia. W ramach oddziału prowadzimy działalność w pełnym zakresie pasz, nawozów, środków ochrony roślin, a także ciągników i maszyn rolniczych. W skład oddziału wchodzi również w pełni wyposażony warsztat służący obsłudze maszyn oraz sklep oferujący części zamienne, a także inne materiały potrzebne w gospodarstwie. Kolejnym krokiem w rozwoju naszej Spółki było poszerzenie oferty maszynowej o najbardziej prestiżową markę Fendt, której jesteśmy autoryzowanym dealerem począwszy od ostatniego kwartału ubiegłego roku. 

o nas

04.

Być może jeszcze nie wszyscy klienci wiedzą, że marka Fendt to nie tylko ciągniki i kombajny, ale także maszyny zielonkowe, duże prasy kostkujące, opryskiwacze i sieczkarnie samojezdne, wszystkie produkowane wg najwyższych standardów będących wyznacznikiem i cechą charakterystyczną tej marki od wielu już lat. Jest nam niezwykle miło, że nasze standardy obsługi i wieloletnie doświadczenie na rynku zostały docenione przez Fendta, co zaowocowało propozycją współpracy, którą z dumą przyjęliśmy. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontakt z handlowcami pozostającymi do Państwa dyspozycji, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Oferujemy również jazdy testowe, a także pokazy maszyn zarówno indywidualne, jak też kierowane do szerszego kręgu klientów, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy również do naszej siedziby w miejscowości Jasionka k/Parczewa oraz naszego oddziału w miejscowości Skibniew-Podawce.

o nas

Potrzebujesz części?

Odwiedź nasz sklep!

Przejdź  next

^

Strona główna

© 2020 Agronom | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»